4. leden 2012 - Spuštění nového webu


schSpolečnost PRAMAC GROUP byla vytvořena fůzí několika předními obchodními společnostmi, zabývající se problematikou v oblasti manipulační techniky a elektroagregátů. Díky této fůzi došlo ke spojení těch nejlepších společností Lifter, GMI, Laser, Brookthomson pod jeden název PRAMAC GROUP.

Pramac Group je mladá a dynamická společnost, dostatečně flexibilní schopná přizpůsobení se požadavkům trhu. Neustálý vývoj ve všech odvětvích od výzkumu, výroby, prodeje je za účelem plně uspokojit potřeby zákazníka.

Pramac Group zajišťuje pro světový trh komplexní sortiment ručních manipulačních vozíků od nosnosti 400 kg do 2500 kg, např. paletové vozíky, elektrické vozíky se zdvihem, vozíky s váhou, mechanické vozíky atd.

Hlavním cílem je dosažení maximálního uspokojení zákazníka , kterého lze docílit pouze nejvyšší možnou kvalitou výrobků, proto jsme schopni nabídnout i na některé vybrané typy strojů prodlouženou garanci až do výše čtyř let. Samozřejmostí je certifikát kvality ISO 9001:2000. Bezpečnostní prvky kontroly jsou obsaženy na každém konci výrobní linky zajištující maximální kvalitu strojů.

Od roku 2011 přichází také na trh s kompletní řadou čelních vysokozdvižných vozíků,které Vám rádi představíme ve složce PRODUKTY.

Pramac_logo